Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
po - pá od 8-18 hodin
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Kde se dají dřevěné obklady použít?
16.05.2019

Kde se dají dřevěné obklady použít?

Budete mile překvapeni, jak široké využití má dřevo ze starých lodí. Dokonce i tam, kde byste to zaručeně nečekali!

Obklady ze dřeva vraků exotických lodí vyráběných ve vintage stylu jsou velmi oblíbeným doplňkem domácností i komerčních budov.

Unikátní materiál, originální interiér

Každý díl mozaiky je ručně skládán do předem připravených forem, následně zkontrolován a podlepen dvěma druhy nosného materiálu. Každá mozaika je originál, který obsahuje několik druhů exotických dřevin. Veškerý materiál, ze kterého jsou vyrobené staré lodě, mají charakter tvrdého dřeva.

Kam s dřevěným obkladem?

Primárně je lodní dřevo určeno pro použití v interiéru. Můžete ho vidět jako obložení designových stěn, barů, sloupů mezi okny, komínů, jako dekoraci za televizí nebo v ložnici za postelí. Výjimkou nejsou koupelny, WC, chodby, ale ani stropy nebo dokonce podlahy.

Dřevěné obklady ze dřeva starých lodí

Do koupelny

Mnoho zákazníků se ptá "Opravdu i do koupelny?" Proč ne? Lodě po několik desetiletí pluly po moři. Dřevěný materiál se stal odolným proti vlhku a dřeviny obsažené ve dřevěných mozaikách nepodléhají hnilobě ani jinému rozkladu vyplývající ze zvýšené vlhkosti. Takže ano, právě detail keramického obkladu s doplňkem nezaměnitelného obkladu ze dřeva starých lodí je právě ten nápad, který hledáte.

Dřevěné obklady v koupelně

Moderní bydlení

Máte moderní byt a myslíte si, že recyklované dřevo se vám do interiéru nehodí? Není to pravda. Dřevěné obklady jsou vyráběny ve vintage stylu….. ptáte se co je to vintage styl? Vintage styl je kvalita, která stářím zraje a zvyšuje se její hodnota.

Obrazy i nábytek z lodního dřeva

Tedy i v moderním bytě může být použit krásný doplněk ze dřeva starých lodí. Nemusí se vždy jednat o obklad zdi, ale ideální jsou i jednotlivé dřevěné obrazy a to v několika rozměrových řadách, nebo obklad zalitý pryskyřicí do desky moderního stolu. Už jste viděli obklad SHW 3119 v kombinaci s bílým kuchyňským barem ve vysokém lesku? To je, co? :)

Dřevěný obklad v kuchyni

Obklad z lodního dřeva SHW 3119

Nenapadá vás žádné další využití lodního dřeva? Co takhle taburety z hlavního stěžně lodi nebo opravdový dobový kompas? Nápadů je mnoho, ale o nich zase v příštím článku.

Dřevěný nábytek ze dřeva exotických lodí

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Proč nakupovat u nás

Nabízíme unikátní dřevěné produkty

V nabídce najdete více než 100 dekorů

Každá mozaika je originál

Poradíme vám s montáží

Kontaktní info
Logo
Jiří Zevl
Jiří Zevl
2019 Shipwood.cz ( ShipWood s.r.o) - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz